Egyesületi közgyűlés

A Honvéd Arrabona Sportegyesület 2015. március 23.-án 16.00 kezdettel tartja éves rendes közgyűlését a Béri Balogh Ádám Honvédszálló „A” lépcsőház földszinti termében (9025 Győr, Bercsényi-liget 99-101.). (A közgyűlés érvényes, ha a tagság 50%-a + egy fő megjelenik.)

A megismételt közgyűlés, mely a megjelentek létszámától függetlenül határozatképes, 2015. március 23.-án 16.15-kor, az eredeti közgyűlés helyszínén, az eredetileg meghirdetett napirendi pontok szerint kerül megtartásra.

A közgyűlés tervezett napirendi pontjai:

1. A közgyűlés tisztségviselőinek megválasztása;

2. Beszámoló a 2014. évben végzett munkáról, sporteseményekről, eredményekről;

3. Az egyesület vezetőségének 2014. évi pénzügyi beszámolója;

4. A számvizsgáló bizottság 2014. évi pénzügyi jelentése;

5. Az egyesület, ezen belül a szakosztályok 2015. évi tervezett feladatai;

6. A 2015. évi pályázatok eddigi helyzete, további lehetőségek;

7. Hozzászólások, kérdések, válaszok.

Kérek minden tagunkat, hogy javaslataival (lehetőleg előre írásban, hogy be tudjam építeni az előadásba), véleményével, hozzászólásával közgyűlésünk előkészítését, lebonyolítását támogatni szíveskedjen.